Виховна робота


 Казки під голубим небом

    «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». - говорив В.О. Сухомлинський. Таким красивим, казковим та творчим видався цей день в другокласників. В день народження відомого педагога     учні переглянули   буктрейлер на книгу В.Сухомлинського  «Бути людиною». В осінньому саду читали повчальні оповідання  та  казки чудового письменника та ілюстрували його незабутні твори.



 

                  Дорожня грамота

          Всі ми живемо в суспільстві, де треба дотримуватися певних норм і правил поведінки в дорожньо-транспортній обстановці. Найчастіше винуватцями дорожньо-транспортних пригод є самі діти, які грають поблизу доріг, переходять вулицю в недозволених місцях, неправильно входять в транспортні засоби і виходять з них. Ось чому з самого раннього віку необхідно вчити дітей безпечній поведінці на вулицях, дорогах, у транспорті та правилам дорожнього руху. У цьому повинні брати участь і батьки, і  школа.
           З метою активізації, доповнення та узагальнення  знань учнів про дорожній рух і правил безпечної поведінки на вулицях у третьокласників пройшла конкурсна програма «Дорожня грамота». Чотири команди змагалися  за звання «Кращі знавці правил дорожнього руху». Вони відгадували загадки і кросворди,  малювали  і впізнавали дорожні знаки, писали лист Бабі Язі, яка поміняла кольори у світлофорі.  Школярі усвідомили, що потрібно не лише  добре знати правила вуличного руху, а і неухильно їх виконувати.

« В той голодний рік»
                Історія органічно пов'язана з пам'яттю, яка долає невпинний час, долає забуття. В цьому непересічна культурна значимість пам'яті. Безпам'ятство — це невдячність перед минулим і безвідповідальність перед майбутнім. Щоб не помилятися в майбутньому, ми повинні пам'ятати про свої помилки в минулому.
          Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
   Напередодні  Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій четвертокласники відвідали шкільний музей та меморіальний знак в
с. Олександрівці присвячений жертвам голодомору і , запаливши свічечки, вшанували їх пам'ять  хвилиною мовчання.




 СКАЖІМО НАШЕ ДРУЖНЄ «НІ!»

                               УСІМ ПОЖЕЖАМ НА ЗЕМЛІ!
         Протягом  Тижня  безпеки життєдіяльності «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди». Учні 4 класу  засвоювали   причини виникнення пожеж та правила, яких необхідно дотримуватися, щоб запобігти пожежам; дізнавалися про користь вогню та шкоду, яку він може заподіяти; учились   правильно поводитися, якщо виникла пожежа в будинку.
    Завершив  Тиждень  виховний захід «Скажімо наше дружнє «НІ!» усім пожежам на землі!».  Школярі і гості  відгадували  загадки, читали вірші про пожежу,  пригадали причини виникнення та правила поводження під час пожежі, вчилися викликати пожежну команду. Четвертокласники  показали присутнім казку «Хто правила безпеки виконує постійно, у тих життя і спокій збережені надійно».


 Твори  добро
                    на радість людям
            «Перед розумним треба схилити голову,
              а перед добрим стати на коліна»    В.Гете
      В учнів 4 класу відбулося свято «Твори добро на радість людям». Школярі подорожували по країні  Доброти і зупинялися на зупинках:  «Ввічливі слова»,  «Справжня дружба», «Добро і зло», побували на острові «Народна мудрість».  Діти розповідали вірші, грали в ігри «Ввічливо – неввічливо», «Так чи не так», пригадали прислів'я  та вислови про добро,   обговорювали ситуації і інсценізували їх.  В кінці  свята засвітили «Сонце доброти»  і створили колаж «Від серце до серця».
На доброті існує світ,
І добротою пахне хліб.
І мирне небо в школу йти —
Це також вияв доброти.
І до дітей любов свята —
Це чистота і доброта.








     

 Репортаж із Чорнобиля

      26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

         З метою розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Вчити застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички. Виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість. В учнів 3 класу відбулася  виховна година-спогад «Репортаж із Чорнобиля»






Знай! Умій! Дій!

День ЦЗ у 3 класі!













День сміху в третьокласників










  Книга - твій друг, без неї, як без рук

    Учні третього класу прийняли участь в конкурсній програмі  «Книга - твій друг, без неї, як без рук». Школярі відгадували загадки, розгадували ребуси і кросворди, складали пазли. Перемогу отримала команда «Книгарики» (Кальга О., Яготин Х., Соколенко С., Тотом М.)








«Шевченко в моєму серці»

 Т. Г. Шевченко - великий український народний поет. Життя нашого генія таке дивне, що слухаючи про нього, можна було б сказати, що це якась легенда, коли б усе те не було б правдою.
Тарасе, наш Кобзарю, всюди
Приходиш нині ти, як свій,
Тебе вітають щиро люди
На всій Україні моїй.






Славна донька України




Чарівний книжковий світ

Бібліотечний урок

урок   бібл

    бібл           бібл.


Збережемо  нашу Землю блакитною і зеленою

                                                          Свято в 3 класі

клас

                                                     клас

клас

Немає коментарів:

Дописати коментар